Ugrás a tartalomra
Összes stratégia

Stratégiák

ETH Intraday Nagy-Impulzus-Sáv Folytató (Egyetlen Instrumentum USD-M, Long-Short, 1H, Irányú Impulzus-Sávok Lovaglása, Trailing-Stop Nyertesek, Szűk Kezdeti Stop)

Eredmény: Elvetve

EthIntradayLargeImpulseBarContinuationLS1H

Eredmény összegzése

Az EthIntradayLargeImpulseBarContinuationLS1H stratégia a munkamenet háromszorosan megerősített megállapítására épült, miszerint az intraday kriptó mozgások folytatódnak, nem pedig visszafordulnak: nagy range-expansion impulzus-sávokkal lép be, és trailing stoppal hagyja futni a nyerteseket. Második iterációjában a v1 return-z triggert egy differenciált sáv-alakú (TR/ATR + határozott zárás) triggerre cserélte a túlkereskedés visszaszorítása érdekében, és el is érte a kívánt payoff-aszimmetriát (átl. nyereség ≈……Több megjelenítéseKevesebb megjelenítése

Az EthIntradayLargeImpulseBarContinuationLS1H stratégia a munkamenet háromszorosan megerősített megállapítására épült, miszerint az intraday kriptó mozgások folytatódnak, nem pedig visszafordulnak: nagy range-expansion impulzus-sávokkal lép be, és trailing stoppal hagyja futni a nyerteseket. Második iterációjában a v1 return-z triggert egy differenciált sáv-alakú (TR/ATR + határozott zárás) triggerre cserélte a túlkereskedés visszaszorítása érdekében, és el is érte a kívánt payoff-aszimmetriát (átl. nyereség ≈ 2×-szeres átl. veszteség), valamint jól fizetett a magas volatilitású években (2020 +56%, 2022 +53%). Azonban 1,179 trade-en keresztül a bruttó él alig élte túl a költségeket — a(z) 27.1% impact plusz a(z) 8.85% jutalék mindössze 1.13 profit faktort és 0.373 Sharpe-ot hagyott, ahol a(z) CI átlépte a nullát, a kapacitás pedig csak $1.36M volt. A backtest-felülvizsgálati kapu még az optimalizálási költségvetés elköltése előtt elvetette, ítélve a költség/impact falat és a triviális kapacitást strukturálisnak, nem hangolhatónak, a variánst pedig redundánsnak és gyengébbnek a már promótált ETH-1H return-z impulzus-folytató testvérnél.

Hipotézis

Egy long-SHORT, SINGLE-INSTRUMENT, tiszta OHLCV intraday TREND-CONTINUATION stratégia a(z) ETHUSDT.BINANCE USD-M perpetual futures-en 1-HOUR sávokat használva. Közvetlenül arra az egyetlen tényre épül, amelyet ez a munkamenet független kudarcokból TRIPLE-CONFIRMED: az intraday kriptó mozgások TREND/CONTINUE, NOT nem térnek vissza. Három fade anti-predictíven halt meg ebben a munkamenetben -- VWAP-exkurzió mean-reversion (BTC -90%, SOL -80%), volume-spike capitulation-flush BOUNCE (-45%), OI-divergencia fade --……Több megjelenítéseKevesebb megjelenítése

Egy long-SHORT, SINGLE-INSTRUMENT, tiszta OHLCV intraday TREND-CONTINUATION stratégia a(z) ETHUSDT.BINANCE USD-M perpetual futures-en 1-HOUR sávokat használva. Közvetlenül arra az egyetlen tényre épül, amelyet ez a munkamenet független kudarcokból TRIPLE-CONFIRMED: az intraday kriptó mozgások TREND/CONTINUE, NOT nem térnek vissza. Három fade anti-predictíven halt meg ebben a munkamenetben -- VWAP-exkurzió mean-reversion (BTC -90%, SOL -80%), volume-spike capitulation-flush BOUNCE (-45%), OI-divergencia fade -- mindegyik ugyanazzal a szignatúrával (avg_loss ~2x avg_win, mert a mozgás folytatódott). Az elemző kifejezett előírása: hagyd abba az intraday mozgások fadelését; használj egy OHLCV-ből származtatható nagy-range-sáv / volume-spike CONTINUATION-et. Ez a stratégia pontosan ezt teszi: detektál egy LARGE-IMPULSE BAR-et (egy abnormálisan nagy irányú 1H mozgás -- a momentum / kényszerített flow OHLCV szignatúrája) és WITH az impulzus irányába lép be, az elhagyott flush-bounce szó szerinti inverze. A(z) EVERY tervezési döntés egy specifikus killt kódol: (1) DIRECTION = folytatás, NOT fade -- az ismételten megcáfolt anti-predictív család zárva; a folytatás a validált irány. (2) PAYOFF SHAPE = nyerteseket-futtatni / veszteseket-gyorsan-vágni -- a flush-bounce ALSO egy konstrukciójában vesztes 1:3.3 reward:risk arányon halt meg (TP 1.5% / SL 5%, 77% nyerési arány kell, 50%-et kapott); ez TRAILING stopot használ, hogy a folytatás fusson, és TIGHT kezdeti stopot, ami a(z) avg_win > avg_loss aszimmetriát produkálja, amelyet a fade-ek és a rosszul felépített bounce egyaránt nélkülözött. (3) PURE OHLCV, SINGLE INSTRUMENT -- immunis a(z) SEVEN supplementary-stream adatlefedettségi killokkal (OI/taker/L-S/likvidációk) és a basket adatgyűjtési fallal (vékony al tokok abortálják a futásokat) szemben. (4) ETH -- egy megerősített-teljes-történetű major, kiegyensúlyozva a(z) BTC-nehéz könyvet, és különbözik a függőben lévő BTC VWAP-folytatótól mind a trigger (egyszeres-sáv impulzus vs VWAP-horog deviáció), mind az eszköz tekintetében. (5) NOT egy funding-megerősített-trend klón (ETH/BTC-csak és nem használ fundingot), NOT VWAP-MR, NOT egy fade/bounce, NOT cross-asset ráta, NOT supplementary-primary, NOT motorral összeférhetetlen continuous-spot-rebalance. Szándékosan minimális: 3 hangolható paraméter (impulse_z, vol_lookback, trail_atr_mult).

A(z) 2. iteráció a backtest-felülvizsgálati verdiktet (túlkereskedés + redundancia) a gyökerénél kezeli. (1) OVER-TRADING: a v1 1210 tradet indított, mert egy close-to-close return z-score a(z) impulse_z 2.5-nál laza. A trigger most egy RANGE-EXPANSION impulzus, amely BOTH egy nagy-range sávot (TR/ATR >= 1.75) AND egy határozott irányú zárást igényel, ami intrinsice szelektív — a trade-enkénti él a bruttó impact-költség ~35%-a fölé emeli azáltal, hogy csak nagy meggyőző erejű impulzusokra aktiválódik, nem pusztán……Több megjelenítéseKevesebb megjelenítése

A(z) 2. iteráció a backtest-felülvizsgálati verdiktet (túlkereskedés + redundancia) a gyökerénél kezeli. (1) OVER-TRADING: a v1 1210 tradet indított, mert egy close-to-close return z-score a(z) impulse_z 2.5-nál laza. A trigger most egy RANGE-EXPANSION impulzus, amely BOTH egy nagy-range sávot (TR/ATR >= 1.75) AND egy határozott irányú zárást igényel, ami intrinsice szelektív — a trade-enkénti él a bruttó impact-költség ~35%-a fölé emeli azáltal, hogy csak nagy meggyőző erejű impulzusokra aktiválódik, nem pusztán az azonos jel küszöbének szigorításával. (2) MEANINGFUL DIFFERENTIATION: az elemző explicit módon egy DIFFERENT TRIGGER CONSTRUCTION-et írt elő (nem lazább impulse_z-et ugyanazon a mechanizmuson) a már átmenő testvérrel, az EthImpulseBarContinuationTrendLS1H-val szemben, amely a return-z-score konstrukciót használja. Ez a verzió sáv-SHAPE / range-expansion (TR/ATR x intrabar close location) -t használ — egy valóban eltérő OHLCV momentum szignatúra: egy gap-and-fade sáv (nagy hozam, gyenge zárás), amely a testvérnél aktiválódik, REJECTED itt, és egy széles-range sáv, amely a szélsőségén csapódik be, itt aktiválódik akkor is, amikor a nettó hozam mérsékelt. Ugyanaz a validált folytató FAMILY és payoff forma, más trigger. Minden, ami már átment az ellenőrzésen (ATR, trailing-stop gépezet, méretezés, kilépések, importok, continuous-signal tulajdonság) változatlan; csak az impulzus-számítás és a két él-hangolható változott, így a(z) 1-3. rétegek zöldek maradnak. Az, hogy a könyv akar-e egy második ETH tagot ebből a családból, továbbra is a Research-Lead döntése; ez szállítja a szükséges eltérő, szelektív verziót, ha megtartják.

Nem éri meg az optimalizálási költségvetést: egy költség-dominált, játék-kapacitású intraday churner csupán marginális nettó éllel, és redundáns egy erősebb promótált testvérrel. 1179 trade 585 forgalommal, ahol a(z) impact_cost_pct 27.1% + commission_pct_of_gross 8.85% a(z) profit_factor-ot mindössze 1.13-re és a Sharpe-ot 0.373-ra hagyja (CI 0-n keresztül, sharpe_ci_low -0.40); a(z) capacity_usd csak $1.36M, így az él csak triviális skálán létezik — egy strukturális költség/impact fal, amelyet a……Több megjelenítéseKevesebb megjelenítése

Nem éri meg az optimalizálási költségvetést: egy költség-dominált, játék-kapacitású intraday churner csupán marginális nettó éllel, és redundáns egy erősebb promótált testvérrel. 1179 trade 585 forgalommal, ahol a(z) impact_cost_pct 27.1% + commission_pct_of_gross 8.85% a(z) profit_factor-ot mindössze 1.13-re és a Sharpe-ot 0.373-ra hagyja (CI 0-n keresztül, sharpe_ci_low -0.40); a(z) capacity_usd csak $1.36M, így az él csak triviális skálán létezik — egy strukturális költség/impact fal, amelyet a paraméter-hangolás nem tud telepíthető, promótálható szintre emelni. Ez a túlkereskedési probléma 2. iterációja, és a szelektivitás-javítás alig mozdította el (v1 Sharpe 0.23/impact ~33% -> 0.37/impact 27%), miközben a mechanizmus csak magas volatilitású években fizet (2020 +56%, 2022 +53%), és mostanában leépült (2025 -7.5%). Egy SUPERIOR módon promótált testvér már létezik (ETH-1H return-z impulzus-folytató, Sharpe ~1.40), így ez a 'differenciált' range-expansion újrafogalmazás egyszerre gyengébb és redundáns, és ugyanannak a családnak a(z) 4H-kadenciájú testvérét már elhagyták optimalizálás után, mert nem teljesítette a deflated Sharpe-ot negatív holdout-tal és nehéz impact-tal — ugyanaz az eredmény, amelyet ez a futam nagy valószínűséggel elér. Ne iterálj: a fejlesztő már elköltött egy iterációt a trade-szám csökkentésére anyagi nyereség nélkül, és a kötő korlátok (trade-enkénti él az impact költség alatt, $1.36M kapacitás) strukturálisak ehhez a magas-forgalmú ETH-1H variánshoz, nem egy hangolható régió.

Megvalósítás

ETH USD-M perp (ETHUSDT.BINANCE) 1H long/short intraday trend-folytató. Az WITH irányba lép be egy nagy irányú impulzus-sávra, amelyet egy RANGE-EXPANSION konstrukcióval detektálunk: impulse = (2*close_location - 1) * (true_range / ATR). A minősítő sávnak valóban nagynak kell lennie (TR/ATR >= min_range_ratio) AND határozottan záródik egy irányba (|impulse| >= impulse_z). A folytatást egy ATR trailing stoppal lovagolja meg (hagyjuk a nyerteseket futni), egy szűk kezdeti ATR stop mögött (vágjuk gyorsan a veszteseket), valamint egy maximális tartási időkorláttal. Tiszta OHLCV, egyetlen instrumentum, tőkeáttétel 1.0. Három él-hangolható paraméter: impulse_z, min_range_ratio, trail_atr_mult.

Backteszt-értékelés

Sharpe
0,37
Teljes hozam
227,56%
Maximális visszaesés
20,30%
Összes ügylet
1179
Találati arány
36,5%
Profitfaktor
1,13

A kívánt kifizetési aszimmetria működik (avg_win $4357 ~2x avg_loss $2216); a mechanizmus erősen jövedelmező a magas volatilitású időszakokban (2020 +56%, 2022 +53%)

Nagy minta (1179 ügylet), tiszta pozícióméretezés (avg_position_pct 57.6%), az ügyletek megfelelnek a hipotézisnek (long-short, tartománybővülést követő folytatás, 612 long / 567 short)

Költségdominált: impact_cost_pct 27.1% + commission_pct_of_gross 8.85% a 585 forgalom mellett; profit_factor mindössze 1.13 — a bruttó előny alig éli túl a kereskedési költségeket

Játék-kapacitás: capacity_usd $1.36M — az él csak triviális skálán létezik; önálló promóció-blokkoló

Marginális kockázat-igazított hozam: Sharpe 0.373 CI-vel 0-n keresztül (sharpe_ci_low -0.40), PSR 0.818 — bármilyen deflációs büntetés előtt gyenge

A(z) -2 iteráció szelektivitási javítása alig segített (v1 Sharpe 0.23/piaci hatás ~33% -> most 0.37/piaci hatás 27%); a közelmúltbeli teljesítmény romlott (2025 -7.5%); egy SUPERIOR előléptetett testvérstratégia (ETH-1H hozam-z impulzusfolytatás, Sharpe ~1.40) már lefedi ezt a területet, így ez a megkülönböztetett változat redundáns és gyengébb

Elemzés

Ne optimalizáld ezt a jelenlegi formájában — két probléma van. (1) OVER-TRADING: a(z) impulse_z 2.5 túl laza, 1210 tradet indít (forgalom 489), ami a(z) impact_cost_pct-t 34.9%-re nyomja (impact a bruttó ~1/3-a), a kapacitást mindössze $819k-ra korlátozza, és a Sharpe-ot 0.23 / PF 1.08-n hagyja (sharpe_ci_low -0.58, CI 0 körül ingadozik). Emeld meg az alapértelmezett impulse_z-et a validált ETH testvér által használt szelektívebb ~3.0 régió felé, hogy a belépések csak valódi, nagy meggyőző erejű impulzusokra……Több megjelenítéseKevesebb megjelenítése

Ne optimalizáld ezt a jelenlegi formájában — két probléma van. (1) OVER-TRADING: a(z) impulse_z 2.5 túl laza, 1210 tradet indít (forgalom 489), ami a(z) impact_cost_pct-t 34.9%-re nyomja (impact a bruttó ~1/3-a), a kapacitást mindössze $819k-ra korlátozza, és a Sharpe-ot 0.23 / PF 1.08-n hagyja (sharpe_ci_low -0.58, CI 0 körül ingadozik). Emeld meg az alapértelmezett impulse_z-et a validált ETH testvér által használt szelektívebb ~3.0 régió felé, hogy a belépések csak valódi, nagy meggyőző erejű impulzusokra aktiválódjanak — ez a trade-enkénti élnek a költségek fölé kellene emelnie és javítania kellene a kapacitást. (2) REDUNDANCY (a Research Lead döntse el): a kísérő SOL hipotézis azt állítja, hogy az EthImpulseBarContinuationTrendLS1H már PASSED optimalizáláson van 1.40 Sharpe-pal, és a(z) risk_review státuszban van. Ez a stratégia (EthIntradayLargeImpulseBarContinuationLS1H) az ugyanazon 1H impulzus-sáv-folytató mechanizmus második ETH példánya — a család ETH helyét egy sokkal erősebb testvér már betölti. Erősítsd meg, hogy valóban szükség van-e egy második ETH impulzus-folytatóra: ha nem, egy gyengébb közel-klón optimalizálása helyett könyv-redundánsként vetesd el; ha igen, akkor MEANINGFULLY differenciáltnak kell lennie (eltérő trigger-konstrukció vagy idősík), nem csak lazább impulse_z-nek ugyanazon az eszközön/mechanizmuson. A család új-eszköz tagjai (BTC, és bármely nem-ETH major) a magasabb értékű célpontok, nem egy duplikátum ETH.

Eredmény összegzése

Egy magas-forgalmú intraday ETH-1H folytató él valós és helyesen formázott lehet (avg_win > avg_loss), mégsem promótálható, mert a trade-enkénti él az impact költség alatt van, és a kapacitás triviális ($1.36M) — egy strukturális fal, amelyet a szelektivitás szigorítása vagy a paraméter-hangolás nem tud felemelni, különösen, ha egy erősebb testvér már elfoglalja a teret.

A backtest-felülvizsgálati kapu az optimalizálás előtt elvetette: a kapacitáson ($1.36M vs $50M), a Sharpe-on (0.373 vs 0.5), a profit faktoron (1.13 vs 1.2), a(z) sharpe_ci_low-on (-0.40) és az impact költségen (27.1% vs 25%) bukott el — egy strukturális költség/impact fal, és ennek az iterációnak -2 szelektivitás-javítása alig javított a túlkereskedésen (v1 Sharpe 0.23/impact ~33% → 0.37/impact 27%), miközben egy erősebb promótált testvér (ETH-1H return-z impulzus-folytató, Sharpe ~1.40) már lefedi ezt a teret.

Egy long-short, egyetlen instrumentumos, tiszta OHLCV intraday trend-folytató stratégia a(z) ETHUSDT.BINANCE USD-M perpetual futures-en (1H sávok), amely egy nagy range-expansion impulzus-sávot detektált, amely határozottan záródott egy irányba, és WITH az impulzus irányába lépett be, a nyerteseket egy ATR trailing stoppal lovagolva egy szűk kezdeti stop mögött.

1,179 trade során (612 long / 567 short) +227.56% hozammal zárt a kívánt payoff-aszimmetriával (átl. nyereség $4,357 ≈ 2×-szeres átl. veszteség $2,216), de a Sharpe mindössze 0.373 volt (CI alacsony -0.40), a profit faktor csupán 1.13, és költségdominált volt (impact 27.1%, jutalék a bruttó 8.85%-a, 585 forgalomnál), mindössze $1.36M játék-kapacitással.

A Stratmill egy kutatási és papíralapú kereskedési eszköz, nem befektetési tanácsadás vagy bróker. A backteszt- és papírkereskedési eredmények hipotetikusak. A kereskedés veszteség kockázatával jár.